• امروز پنج شنبه بیست و سوم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شرکت ۱۵۱ نفر در مسابقات قرآنی اوقاف همدان

شرکت ۱۵۱ نفر در مسابقات قرآنی اوقاف همدان

چهل‌وسومین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله شهرستانی با رقابت ۱۵۱ شرکت کننده، ۱۲ لغایت ۲۵ تیر ماه در شهرستان‌های همدان، ملایر ، نهاوند و تویسرکان در حال برگزاری است

 چهارشنبه 25 تیر 1399   24  0      

چهل‌وسومین دوره مسابقات قرآن کریم در بخش‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، ۱۰ جز و ۵ جز، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و همخوانی، دعا خوانی و تفسیر عمومی قرآن برگزار شد .
جمالی رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان با اشاره به اینکه برگزیدگان هر رشته در دو بخش بانوان و آقایان به مسابقات استانی راه خواهند یافت، گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن 31 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: بخش شفاهی مسابقات استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نیز با حضور ۲۳۰ نفر از منتخبین مرحله شهرستانی، ۲۷ و ۲۸ تیر ماه در تالار قرآن همدان برگزار می‌شود.
رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان ادامه داد: این دور از مسابقات با حضور ۲۰ داور مجرب مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت که از این تعداد ۶ داور از داوران مجرب بین‌المللی هستند.
جمالی با اشاره به اینکه برگزیدگان مرحله استانی به مسابقات کشوری راه خواهند یافت، یادآور شد: مسابقات مرحله کشوری در دو بخش مقدماتی و نهایی در دو بازه زمانی ۱۰ تا ۳۱ مرداد ماه و مهر ماه سال جاری به ترتیب در شهر قم و اصفهان برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار