• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

https://hamedan.oghaf.ir/sitepages/view-2189.aspx

 اخبار منتشره از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در سالهای اخیر

ارتباط با حراست

سامانه ارتباطات مردمی دولت ( سامد)

پیام رسان بله

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

مزایده و مناقصه

بخشنامه و اطلاعیه ها

شناسه خدمات الکترونیک و غیر الکترونیک

سوالات متداول

ساختار

بنر اطلاع رسانی روابط عمومی اوقاف استان

خدمات غیر حضوری مستاجرین اوقاف

خدمات غیر حضوری اوقاف(نسخه موبایل)

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا پنج شنبه و جمعه آخر سال باغ بهشت تعطیل است

به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا پنج شنبه و جمعه آخر سال باغ بهشت تعطیل است

به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا پنج شنبه و جمعه آخر سال باغ بهشت تعطیل اس

 یک شنبه 24 اسفند 1399   26  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف استان: علی قبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: طبق تصمیم ستاد کرونا با توجه به وضعیت موجود قرار است پنج شنبه و جمعه آخر سال درهای باغ بهشت هم برای اشخاص و هم برای خودروها بسته شود.
وی با بیان اینکه اجازه ورود به باغ بهشت را در این روزها به خاطر کنترل بیماری کرونا نخواهیم داد گفت: این موضوع از طریق نصب بنرهایی در سطح شهر و نیز رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه ۲ همدان خاطرنشان کرد: این تصمیم مهم به خاطر حفظ سلامت مردم گرفته شده و امیدواریم مردم نیز همراهی لازم را داشته باشند و از راه دور فاتحه‌ای نثار اموات کنند.
وی با اشاره به اینکه تحمل از دست دادن عزیزان سخت است افزود: بستگان دوست دارند بر سر مزار اموات خود در پایان سال حاضر شوند اما شرایط باغ بهشت طوری است که سلامتی مردم به خطر می‌افتد.
قبادی با تاکید بر اینکه مردم باید پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا را جدی بگیرند افزود: گاهی با ورود افراد سالخورده به باغ بهشت بیشتر نگران سلامتی آنها می‌شویم که می‌طلبد رعایت شود و کمتر افرادی به آرامستان مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه بیماری کرونا طوری است که اگر همه رعایت کنیم کنترل می‌شود و با سهل‌انگاری زنجیره قطع نخواهد شد افزود: هر فردی به اندازه خود می‌تواند در این زمینه نقش مهم و تاثیر گذار داشته باشد که امیدوارم مورد توجه قرار گیرد و افراد کمتر در تجمعات حاضر شوند.
وی تاکید کرد: آلودگی باغ بهشت به خاطر دفن اموات مبتلا به کرونا مطرح است و امیدوارم مردم رعایت کنند و کمتر در چنین مکان‌هایی حاضر شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار